Таңдаулылар қызметтерге қосу үшін басыңыз.
 
Таңдалған қызмет алып тастау үшін басыңыз.

Гибралтар фунт (GIP) жылы ALYATTES (ALYA) Курс

Гибралтар фунт - ALYATTES бүгінге. Сандық валюта конвертері - әлемдегі кез-келген криптовалюттың бүгінгі айырбас бағамы.
Жаңартылған 05/07/2026 07:00 UTC-05:00

Гибралтар фунт - ALYATTES бүгінге:


1 Гибралтар фунт (GIP) тең 120.73 ALYATTES (ALYA)
1 ALYATTES (ALYA) тең 0.008283 Гибралтар фунт (GIP)
Валюта бағамы Гибралтар фунт ішінде ALYATTES криптоквалюта айырбастау нарықтарына сәйкес 05/07/2026.

Гибралтар фунт жылы ALYATTES (ALYA) Курс бүгін 05 Шілде 2026

Курс Гибралтар фунт Курс Global Innovation Platform Онлайн бүгін Тарих курсы Global Innovation Platform  баға тарихы үшін 2026
Дата Курс Өзгеріс
21/06/2023 120.728062 -

Валюта бағамы ұсынылған CryptoRatesXE.com


Аудару Гибралтар фунт жылы ALYATTES. Жаңа есептеу.

Гибралтар фунт
Айырбастау
ALYATTES Аудару
   ALYATTES (ALYA) қарай Гибралтар фунт (GIP) баға кестесі
   Валюталық және қор айырбас бағамдарының тарихы
   ALYATTES (ALYA) қарай Гибралтар фунт (GIP)  Баға тарихы кестесі
   ALYATTES жылы Гибралтар фунт Курс
Гибралтар фунт (GIP)
1 GIP 5 GIP 10 GIP 25 GIP 50 GIP 100 GIP 250 GIP 500 GIP
120.73 ALYA 603.64 ALYA 1 207.28 ALYA 3 018.20 ALYA 6 036.40 ALYA 12 072.81 ALYA 30 182.02 ALYA 60 364.03 ALYA
ALYATTES (ALYA)
1 000 ALYA 5 000 ALYA 10 000 ALYA 25 000 ALYA 50 000 ALYA 100 000 ALYA 250 000 ALYA 500 000 ALYA
8.28 GIP 41.42 GIP 82.83 GIP 207.08 GIP 414.15 GIP 828.31 GIP 2 070.77 GIP 4 141.54 GIP